İngiltere Vizesi - Tercüme

İngilizce > Türkçe


testimonial

İngiltere Konsolosluğu İngiltere vize başvurusunda istenen belgelerin çoğunu ingilizce tercümeli olmasını zorunlu kılmıştır. İngilizce tercüme istenilen belgelerin başında şirket evrakları, otel ve uçak rezervasyonunuz gelmektedir. Bu tercümelerin ise belli kalıplar ve yazım kuralları/kalıpları çerçevesinde yazılmış olması gerekmektedir. Bu kurallara uyulmaması halinde İngiltere Vize Reddi ile sonuçlanmaktadır.Türkçe > İngilizce


testimonial

İngiltere Konsolosluğu İngiltere vize başvurusunda istenen belgelerin çoğunu ingilizce tercümeli olmasını zorunlu kılmıştır. İngilizce tercüme istenilen belgelerin başında şirket evrakları, otel ve uçak rezervasyonunuz gelmektedir. Bu tercümelerin ise belli kalıplar ve yazım kuralları/kalıpları çerçevesinde yazılmış olması gerekmektedir. Bu kurallara uyulmaması halinde İngiltere Vize Reddi ile sonuçlanmaktadır.


 

Hizmetlerimiz


İngiltere Vize İşlemleri

new

İngiltere turistik, ticari, çalışan, öğrenci, emekli vize hizmetleri...

Otel Rezervasyonu

new

İngiltere'ye seyahat edecek müşterilerimize konaklayacakları Otel tavsiyesinde bulunarak, rezervasyon işlemleri...

Uçak Bileti Rezervasyonu

new

İngiltere seyahatleri için uçak bileti rezervasyonu...

Seyahat Sağlık Sigortası


info

İngiltere seyahatleri için 2004 yılı itibari ile İngiltere konsolosluğu tarafından mecburi tutulan 30.000 € teminatlı sigortadır. Acentamız tarafından bu işlem vize başvurusu sırasında yapılmaktadır.